About us

about
Християнська організація «Гірська зупинка» — це активний відпочинок, програмний ресурс для таборів і практичне навчання персоналу

Своє служіння ми розпочали з 2005 року, коли провели перший табір. Ми побачили потребу в тому, щоб показувати Христа не в релігії, яка ставала для багатьох формальністю, а в живих стосунках із Богом. Щороку ми вдосконалюємося і працюємо над тим, щоб буди більш ефективними. Всі наші проекти направлені на якісну зміну мислення та живі стосунки з Богом.

Місія

Табір «Гірське зупинка» працює на те, аби направляти людей до близьких стосунків із Богом і спонукати до служіння Йому через розвиток активних таборів і проектів.

Цінності

 • Біблійна основа

  Служіння GZ camp покликане Богом стверджувати авторитет Священного Писання і не піддає його сумніву. Цінність Біблійної основи випливає з любові до Бога і виражається в практичному послуху Його Слову.

 • Безпека фізична і моральна

  Ми прикладаємо всіх зусиль для забезпечення безпечних умов перебування на наших проектах, що виражене у пильному відношенні до техніки безпеки, а також захисту кожного учасника від емоційних травм.

 • Розвиток служіння

  Ми хочемо бути служінням, яке динамічно розвивається та є актуальним для нашої цільової аудиторії. Досліджуючи тренди у нашому суспільстві, ми відповідаємо на основні виклики нашого часу та пропонуємо нові проекти та методи служіння.

 • Вплив

  В своєму служінні ми хочемо позитивно впливати на основні сфери життя наших учасників, всебічно розвиваючи та надихаючи кожного на повноцінне життя з Богом

Наші досягнення

Гірська зупинка

Найскладніше це почати. У 2005 році ми провели перший християнській табір в Україні без залучання спонсорів.

Сarabine Course

Вже у 2008 році почали впроваджувати у свої табори екстрим. У 2014 провели перше навчання для таборів з будівництва мотузкових парків. Ці події та партнерство з іншими таборами дало старт для організації компанії RCstandard.

BigMisli

Першими в Україні почали проект по генерації ідей для таборів — BigMisli. Починаючи з 2014 року ми регулярно збираємо персонал з різних таборів для генерації ідей і натхнення до креативного мислення.

Staff camp

У 2015 провели свій перший Staff Camp. Інноваційним було те, що брати участь в ньому змогли представники інших таборів. Нам здається що це надихнуло інші організації на щось подібне!

Empower

У 2016 році були організаторами проекту Empower. За ініціативи Mission Eurasia та в партнерстві з іншими організаціями було проведено конференцію, на якій зібралося 400 табірних працівників. Цей проект дав новий імпульс у організації таборів християнської спільноти.

програма для табору

Починаючи з 2015 року випускаємо програми, в яких є все для проведення табору. Кожного роком вони набирають все більший попит. У 2017 році, використовуючи нашу програму, ми та інші табори охопили 17 300 учасників.

Персонал табору

У нашому таборі весь персонал – це волонтери, що працюють не заради зарплатні, а в задоволення з бажанням послужити іншим. Вони є фахівцями у своїй сфері, що і робить табір якісним і незабутнім. Члени персоналу належить до різних протестантських громад.

ЄВГЕН ВОЛОСТНОВ ЄВГЕН ВОЛОСТНОВ

Директор

тел.: +38 067 945-34-79
email: info@gz.ua

ЛIЛЯ ЗАДОРОЖНА ЛIЛЯ ЗАДОРОЖНА

Адміністратор

тел.: +38 097 901-17-17
email: info@gz.ua

ІННА ПРОКОПЧУК ІННА ПРОКОПЧУК

Програмний відділ, координатор English Camp

тел.: +38 097 969-35-86
email: inna@gz.ua

ДІМА ЩЕРБІНА ДІМА ЩЕРБИНА

Відділ продажу

тел.: +38 050 353-40-18
email: info@gz.ua

ІННА ВОЛОСТНОВА ІННА ВОЛОСТНОВА

Програмний відділ

тел.: +38 093 914-68-91
email: info@gz.ua

РОМА КОМАРИНЕЦЬ РОМА КОМАРИНЕЦЬ

Розвиток спорту, інструктор

тел.: +38 063 344-68-07
email: info@gz.ua

ЯРОСЛАВ ВОЛОСТНОВ ЯРОСЛАВ ВОЛОСТНОВ

Директор бази

тел.: +38 067 549-43-77
email: info@gz.ua

БОГДАН ЛЕБЕДИНЕЦЬ БОГДАН ЛЕБЕДИНЕЦЬ

Музичний працівник

тел.: +38 063 308-21-71
email: info@gz.ua

АЛЛА ПРОКОПЧУК АЛЛА ПРОКОПЧУК

Керівник проекту Good Zone

тел.: +38
email: info@gz.ua

... До роботи в таборах задіяно понад 90 волонтерів. Дякуємо кожному за бажання служити дітям та молоді. Долучайтеся до нашої команди!

Табір "Гірська зупинка" розташований в одному з найкрасівіших місць – у Закарпатскій області, в горах Карпати! Навколо нас дивовижна природа — гори, річки та унікальні місця.

Неподолік від табору знаходиться історичний комплекс Лінія Арпада. Ми робимо сходження на гори Віжень (1100 м), Камінь (800 м) та гору Пікуй (1408 м). Також біля нас знаходятся гори Гостра (1405 м), Полонина Руна (1479 м), водоспад Воєводин і джерела мінеральної води "Поляна Квасова".

Кожного разу природа Закарпаття захоплює та надихає. Запрошуємо вас насолодитися Карпатами разом із нами!

Адреса: с. Верхня Грабівниця, Воловецький р-н, Закарпатська обл., Україна

Зателефонйуте, або напишіть нам! Ваше повідомлення:

tel.: +38 097 901-17-17 | e-mail: info@gz.ua