Ціни та акції

 

Time is money

Чим раніше ви внесете реєстраційний збір, тим дешевше вартість! Для отримання цієї знижки необхідна 100% оплата реєстраціоного збору до вказаної дати.
Зміни до 11.04.2019 до 14.05.2019 без знижки
English camp

12-15 years

Fun Time

14-18 років

Venture

10-14 років

Camping Trip

12-15 років

Я їду з другом

Запроси друга, який жодного разу не був у нашому таборі та отримай знижку 5% для себе і для нього! Всі знижки додаються!!! Отже, якщо в GZ camp поїде твоїх три друга отримай додатково 15%, якщо десять друзів — отримай 50% знижки! 😜

Сімейна знижка

Якщо їдуть у табір "Гірська зупунка" з однієї сім'ї дві і більше дитини, ви автоматично отримуєте знижку 5% для кожного. Цю знижку можуть отримати тільки рідні брати та сестри.
 

Бронювання

Якщо ви ще остаточно не визначилися з вибором табору, але хочете зберегти для себе місце, ви можете оформити бронь. Для цього вам необхідно заповнити анкету і проплатити бронь — 500 грн. Оплата броні входити в реєстраційний збір. У разі відмови від участі в таборі бронь не повертається.

P.S.: "Гірська запинка" не є прибутковою організацією. Всі співробітники – це волонтери, які присвячують свій вільний час для служіння іншим. Зібрані кошти йдуть на проживання, транспорт, програму і розвиток табору.

Для реєстрації заповніть анкету і внесіть реєстраційний збір.