Про табір

Умови проживання

Починаючи з 2005 року ми намагаємося зробити нашу територію більш затишною, а проживання – комфортнішим.

Колись ми були наметовим табором, наразі намети використовуємо лише один раз за зміну, для походів. Проживання в комфортних дерев'яних будиночках по 4-8 чоловік (двоярусні ліжка), вони обладнані тумбочками та шафами. Кожного учасника ми забезпечуємо постільною білизною є пральна машина та сушка. Санвузол знаходиться в окремому будинку обладнаний сантехнікою (туалет, умивальник, душова кабіна, дзеркало, поличка для предметів особистої гігієни, рушники для умивання).

На території знаходяться їдальня, волейбольне поле, зони відпочинку, батут, скалодром, літня сцена для відкритих зустрічей, намет для вечірніх спілкувань, майданчик для спортивних ігор, GZshop, батут, ZipLine, велика качеля, екстрим башня (відкриття в 2019), тенісний стіл, настільні ігри, стрільба з луків, велосипеди.

Між іншим, на території протікає невелика гірська річка, будинки розміщені на схилі гори, тому «Гірська зупинка» – це краса Карпат + наше бажання працювати для вас! Насолоджуйтесь відпочинком в оточенні величної природи та незабутнього повітря.

Безпека

Однією із наших ключових цінностей табору є безпека учасників, як фізична так і емоційна. Ми докладаємо всіх зусиль для створення безпечних умов перебування на наших проектах, що виражене у пильному відношенні до техніки безпеки, а також захисту кожного учасника від будьяких травм.

Кожен волонтер та працівник, який їде в наш табір проходить інструктаж та тренінг що до перебування та умов табору. По належному стану экстрим активтостей та питать безпеки на активностях ми співпрацюємо з компанією “RCStandart”, та використовуємо сертифіковане спорядження.

Харчування

Для повноцінного розвитку і зростання в таборі «Гірська Зупинка» організовано п'ятиразове харчування: сніданок, обід, полуденок, вечеря, снек. У щоденному раціоні дітей: м'ясо, овочі, фрукти і вечірній чай. На полуденок ми завжди смакуємо найкращі фрукти і ягоди в залежності від сезону.

Наше меню досить різноманітне і включає в себе усі корисні для дітей групи продуктів: багато овочів, фруктів, молочнокислих продуктів, м'яса, риби, яєць та зернових. Усі продукти, які постачаються до табору, проходять суворий відбір та контроль.

Питна вода постійно доставляється у бутлях. По території табору встановлені кулери з водою, біля кулерів завжди є одноразові стаканчики.

Програма табору

Кожен день у таборі насичений і унікальний! Ми любимо ходити в гори, спорт, fun, екстрим, спілкуватись, сідіти біля багаття та насолоджуватися літом!

День в таборі розпочинається о 08:00 ранковим шоу, далі зарядка, особиста гігієна і бадьорий спіч від лідера групи, який заряджає команду!

09:00 Сніданок, в 10:30 Talk time, це час спілкування та дискусій на актуальні теми для учасників, вони спрямовані на навчання християнських цінностей.

Двічі на день з 11:30 до 13:00, та 14:30 до 18:00 ми проводимо досить активний час — Аctivity. Тут можуть бути загально табірні ігри, естафети, конкурси, походи, змагання, екстрим тощо.

В 13:00 обід, потім відпочинок, полуденок, Аctivity і в 18:00 вечеря.

18:40 Open Air. Це вечірня програма: співаємо, участь дітей та персоналу, ігри, конкурси, відео, фото, інтерв’ю, підсумок теми дня.

Після Open Air є час для вечірнього fun, смачненький snack і в 22:00 спілкування по кімнатах. В 22:30 Відбій.

*Розклад може змінюватися в залежності від віку учасників, погоду і особливості зміни.

Програма для таборів TimeLineПрограма “Time Line” від GZcamp зайняла перше місце у конкурсі від Асоціація християнських таборів "CCI" на проекті "REcamp 2018".

Персонал

Персонал нашого табору – це волонтери, що працюють не заради зарплатні, а в задоволення з бажанням служити іншим. Кожен волонтер та працівник, який знаходиться в нашому таборі проходить навчальний трьох денний курс “Staff Camp”, на якому разом з командою вивчає основні принципи та методики роботи з дітьми, правила техніки безпеки та медицинську допомогу. Також протягом всього року наші волонтери беруть участь в різних креативно розвивальних проектах та тренінгах, тому вони є фахівцями у своїй сфері, що і робить табір якісним і незабутнім. Члени персоналу належить до різних протестантських громад.