About us
staff GZ
Християнська організація «Гірська зупинка» — це активний відпочинок, програмний ресурс для таборів і практичне навчання персоналу

Своє служіння ми розпочали з 2005 року, коли провели перший табір. Ми побачили потребу в тому, щоб показувати Христа не в релігії, яка ставала для багатьох формальністю, а в живих стосунках із Богом. Щороку ми вдосконалюємося і працюємо над тим, щоб буди більш ефективними. Всі наші проекти направлені на якісну зміну мислення та живі стосунки з Богом.

Місія

Табір «Гірське зупинка» працює на те, аби направляти людей до близьких стосунків із Богом і спонукати до служіння Йому через розвиток активних таборів і проектів.

Цінності

 • Біблійна основа

  Служіння GZ camp покликане Богом стверджувати авторитет Священного Писання і не піддає його сумніву. Цінність Біблійної основи випливає з любові до Бога і виражається в практичному послуху Його Слову.

 • Безпека фізична і моральна

  Ми прикладаємо всіх зусиль для забезпечення безпечних умов перебування на наших проектах, що виражене у пильному відношенні до техніки безпеки, а також захисту кожного учасника від емоційних травм.

 • Розвиток служіння

  Ми хочемо бути служінням, яке динамічно розвивається та є актуальним для нашої цільової аудиторії. Досліджуючи тренди у нашому суспільстві, ми відповідаємо на основні виклики нашого часу та пропонуємо нові проекти та методи служіння.

 • Вплив

  В своєму служінні ми хочемо позитивно впливати на основні сфери життя наших учасників, всебічно розвиваючи та надихаючи кожного на повноцінне життя з Богом

Наші досягнення

Гірська зупинка

Найскладніше це почати. У 2005 році ми провели перший християнській табір в Україні без залучання спонсорів.

Сarabine Course

Вже у 2008 році почали впроваджувати у свої табори екстрим. У 2014 провели перше навчання для таборів з будівництва мотузкових парків. Ці події та партнерство з іншими таборами дало старт для організації компанії RCstandard.

BigMisli

Першими в Україні почали проект по генерації ідей для таборів — BigMisli. Починаючи з 2014 року ми регулярно збираємо персонал з різних таборів для генерації ідей і натхнення до креативного мислення.

Staff camp

У 2015 провели свій перший Staff Camp. Інноваційним було те, що брати участь в ньому змогли представники інших таборів. Нам здається що це надихнуло інші організації на щось подібне!

Empower

У 2016 році були організаторами проекту Empower. За ініціативи Mission Eurasia та в партнерстві з іншими організаціями було проведено конференцію, на якій зібралося 400 табірних працівників. Цей проект дав новий імпульс у організації таборів християнської спільноти.

програма для табору

Починаючи з 2015 року випускаємо програми, в яких є все для проведення табору. Кожного роком вони набирають все більший попит. У 2017 році, використовуючи нашу програму, ми та інші табори охопили 17 300 учасників.

Персонал табору

Наш персонал - це люди, які поділяють спільне бажання допомогти дітям, підліткам та молоді повністю реалізувати свій потенціал. Ми прагнемо зробити веселі враження основою для створення нових друзів і впевненості в собі. Наш персонал робить це можливим, розвиваючи почуття спільності й заохочуючи дітей роздумувати про свій досвід, життя та теми, які ми підіймаємо, щоб брати з них уроки, які змінюють життя.

У нашому таборі весь персонал – це волонтери, що працюють не заради зарплатні, а в задоволення з бажанням послужити іншим. Вони є фахівцями у своїй сфері, що і робить табір якісним і незабутнім. Члени персоналу належать до різних протестантських громад.

ЄВГЕН ВОЛОСТНОВ ЄВГЕН ВОЛОСТНОВ

Директор

тел.: +38 067 945-34-79
email: info@gz.ua

ЛIЛЯ ЗАДОРОЖНА ЛIЛЯ ЗАДОРОЖНА

Адміністратор

тел.: +38 097 901-17-17
email: info@gz.ua

ІННА ПРОКОПЧУК ІННА ПРОКОПЧУК

Програмний відділ, координатор English Camp

тел.: +38 097 969-35-86
email: inna@gz.ua

ДІМА ЩЕРБІНА ДІМА ЩЕРБИНА

Відділ продажу

тел.: +38 050 353-40-18
email: info@gz.ua

ІННА ВОЛОСТНОВА ІННА ВОЛОСТНОВА

Програмний відділ

тел.: +38 093 914-68-91
email: info@gz.ua

РОМА КОМАРИНЕЦЬ РОМА КОМАРИНЕЦЬ

Розвиток спорту, інструктор

тел.: +38 063 344-68-07
email: info@gz.ua

ЯРОСЛАВ ВОЛОСТНОВ ЯРОСЛАВ ВОЛОСТНОВ

Директор бази

тел.: +38 067 549-43-77
email: info@gz.ua

БОГДАН ЛЕБЕДИНЕЦЬ БОГДАН ЛЕБЕДИНЕЦЬ

Музичний працівник

тел.: +38 063 308-21-71
email: info@gz.ua

АЛЛА ПРОКОПЧУК АЛЛА ПРОКОПЧУК

Керівник проекту Good Zone

тел.: +38 098 606-88-00
email: alla.pro@gz.ua

ОЛЕКСАНДР КРУМШИН ОЛЕКСАНДР КРУМШИН

Екстрим інструктор

... До роботи в таборах задіяно понад 90 волонтерів. Дякуємо кожному за бажання служити дітям та молоді. Долучайтеся до нашої команди!