FUN TIME |

14-18 років
Зміна: 08 - 16 липня
FunTime

В GZ camp — проходять найкращі літні дні!

Ми підготували захоплюючі види діяльності для того, щоб у нас було багато сміху, екстриму, розваг, дискусій, які змінюють нас на краще! Дні, проведені в таборі, гарантують натхнення!

На зміні будуть найкращі наставники, які залишать незабутні спогади, тому що вони розумні, веселі, спортивні, а дехто навіть мегатворчий! Це буде твоя захоплююча подорож та яскраві емоції!

Вартість:

Днів
Проїзд
Проживання
П'ятиразове харчування
Подарунки
map gzcamp
map gzcamp
команда GZ camp

Персонал

До персоналу ми вибираємо кращих волонтерів! Головні критерії – жити за християнськими цінностями, турбуватися про фізичну та моральну безпеку відпочиваючого, бути веселим та в міру крейзі.

Безпека

Безпека

Екстрим-активності побудовані згідно міжнародних норм. Персонал проходить навчання з техніки безпеки та курси домедичної допомоги.

Їжа в GZ camp

Їжа

Смачна домашня кухня п'ять разів на день. Свіжа випічка та особливий десерт — карпатські ягоди. У-у-у! Як же це приємно звучить...

Програма табору

Програма

Кожен день неповторний! Мінімум вільного часу, максимум корисних активностей і розваг! Все для того, щоб долучитися до найрізноманітніших видів спорту, розкрити свій творчий потенціал, навчаючись жити згідно християнських цінностей.

координаторІнна Подгайна | +38 097 901-17-17

"Люблю дарувати дітям щасливе літо, дбати про їх незабутній, здоровий та безпечний відпочинок!"

дізнайся більше про GZcamp