CAMPING TRIP |

12-15 років

Зміна: 21-27 липня

24-30 серпня

camping trip

Зміна для наймолодших учасників!

Нові відкриття, перші випробування, перевірка на самостійність і готовність відкрити для себе нові можливості!

Ми пропонуємо багато видів активностей та не дозволяємо нудьгувати. Наша програма розроблена так, щоб дитина з різними уподобаннями та інтересами могла бути задіяна і проявила себе. Атмосфера табору це радість, дружба, багато спілкування та ігор.

Вартість:

ДніДні
ПроїздПроїзд
СпорядженняСпорядження
ХарчуванняХарчування
Подарунки

3 100 грн

map gzcamp
map gzcamp
команда GZ camp

Персонал

До персоналу ми вибираємо кращих волонтерів! Головні критерії – жити за християнськими цінностями, турбуватися про фізичну та моральну безпеку відпочиваючого, бути веселим та в міру крейзі.

Безпека

Безпека

Екстрим-активності побудовані згідно міжнародних норм. Персонал проходить навчання з техніки безпеки та курси домедичної допомоги.

Їжа в GZ camp

Їжа

Смачна домашня кухня п'ять разів на день. Свіжа випічка та особливий десерт — карпатські ягоди. У-у-у! Як же це приємно звучить...

Програма табору

Програма

Кожен день неповторний! Мінімум вільного часу, максимум корисних активностей і розваг! Все для того, щоб долучитися до найрізноманітніших видів спорту, розкрити свій творчий потенціал, навчаючись жити згідно християнських цінностей.

інструктор Роман Комаринець | +38 063 344-68-07 | roma@gz.ua

"У моєму житті не було такого походу, з якого я повернувся таким, як виходив із дому. Похід – це час навчання, випробувань та пригод..."

дізнайся більше про GZcamp